Czy powinniśmy ugościć fachowca obiadem? Dawno temu gdy inwestorzy byli, tylko „interesantami” a fachowcy, tylko „budowlańcami”, istniał zwyczaj przygotowywania posiłku również naszemu usługodawcy, często też obiad jadało się wspólnie i taki stan rzeczy był na porządku dziennym. Był to gest wdzięczności oraz sposób na okazanie uznania i poświęcenia. Obecnie wspólne biesiadowanie z wykonawcami jest raczej rzadkością, kontakty bywają na poziomie tylko czysto biznesowym. Czy więc warto próbować ocieplić i rozluźnić relację między inwestorem a fachowcem? Oczywiście, przykład który podałem jest jednym z wielu który może poprawić komunikację i wzajemny szacunek. Pamiętajmy też aby nie popadać w skrajności i podchodzić do tematu relacji z wykonawcą ze zdrowym rozsądkiem.
Podobne tematy
Jaka jest różnica między tonalnością a odcieniem płytek ceramicznych?
27 września, 2024
Skąd u inwestorów i fachowców sentyment do gresu technicznego?
27 stycznia, 2024
Jakie płytki zdobią podłogi w foyer kina „Helios”?
31 października, 2024
Dlaczego płytki ceramiczne pokrywane są szkliwem?
27 września, 2024
Jakie płytki ceramiczne nadają się na ogrzewanie podłogowe?
27 stycznia, 2024
Grubość Płytki Ceramicznej: Czy Więcej Zawsze Znaczy Lepiej?
1 października, 2025






